509 980 527Zapraszamy: pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 13:00

Rolety materiałowe

ROLETY W KASETCE Z PROWADNICAMI

Cechą charakterystyczną tej rolety jest to, że materiał po podciągnięciu do góry całkowicie chowa się w kasetce. Prowadnice i kasetka tworzą z oknem jedną całość. Idealnie się komponują i licują z ramą okienną. Kasetka jest montowana do listwy przyszybowej (nie ingeruje w ramę okienną), a prowadnice są naklejane. Dzięki wyposażeniu w mechanizm samoblokujący materiał zatrzymuje się w dowolnym miejscu. Dostępne kolory kaset i prowadnic (w zależności od koloru ramy okiennej): białe, brązowe, anoda oraz drewnopodobne (orzech, mahoń, złoty dąb, olcha). Kasety dostępne również w dowolnym kolorze z próbnika RAL. W kasetach mogą znaleźć się tkaniny całkowicie przepuszczające światło, przepuszczające trochę światła, całkiem zaciemniające oraz tkaniny dzień-noc.

ROLETY DZIEŃ - NOC

Stosujemy tu specjalny rodzaj tkanin stanowiący połączenie rolety z żaluzją. Pozwala to na dowolne dozowanie dopływu światła w dzień, a na noc na zaciemnienie okna. Montować taką roletę możemy do okna, np. w kasetce z prowadnicami, do ściany lub bezpośrednio do sufitu (te również mogą być montowane w kasecie lub na wieszakach). Kolory kaset do okna to: biały, brązowy, anoda, drewnopodobny, ciemny szary lub dowolny kolor z palety RAL.

ROLETY DACHOWE

Występują dwa rodzaje rolet dachowych. Pierwszy rodzaj to roleta "goła" na wałku - bez kasetki, wyposażona w mechanizm sprężynowy, umożliwiający stałe naprężenie tkaniny. Drugi rodzaj to roleta w kasetce z prowadnicami, podobna do zwykłej rolety w kasetce, jednak wyposażona w mechanizm sprężynowy, pozwalający na stałe naprężenie tkaniny. Dostępność kolorów kaset i prowadnic: białe, sosna, silver (anodowane aluminium) lub w dowolnym kolorze RAL.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Jest to najbardziej popularny typ rolet, pozwalający na zasłonięcie nawet bardzo dużych powierzchni. . Mogą być sterowane klasycznie za pomocą koralika, sprężynowo, lub napędem elektrycznym. W zależności od wielkości rolety stosujemy różną średnicę wałka. Rolety mają wmontowany hamulec, pozwalający na zatrzymanie ich w dowolnym miejscu. Dodatkowo mogą być wykończone ozdobną falbaną. Oprócz zwykłych rolet montowanych na wieszakach oferujemy również rolety w kasecie. Rolety są montowane do ściany lub do sufitu

ROLETY MINI

Bardzo podobna do rolety wolno wiszącej, od której różni się wielkością wałka i wieszaków. Montowana jest do okna lub do drzwi (w oknach PCV do listwy przyszybowej). Dodatkowo może być wyposażona w prowadzenie boczne na żyłce, co pozwala zintegrowanie z oknem, wskazane zwłaszcza przy oknach uchylnych. Taka roleta w każdej pozycji przylega do ramy okiennej. Może być również montowana bezinwazyjnie, dzięki użyciu specjalnych wieszaków. Zamiast żyłki mogą zostać zastosowane magnesy montowane na dole listwy przyszybowej.

STYLUX
Broniewskiego róg Braci Załuskich
01-771 Warszawa

Pon - pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 13:00