509 980 527Zapraszamy: pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 13:00

Rolety materiałowe

ROLETY W KASETCE Z PROWADNICAMI

Cechą charakterystyczną tej rolety jest to, że materiał po podciągnięciu do góry całkowicie chowa się w kasetce. Prowadnice i kasetka tworzą z oknem jedną całość. Idealnie się komponują i licują z ramą okienną. Kasetka jest montowana do listwy przyszybowej (nie ingeruje w ramę okienną), a prowadnice są naklejane. Dzięki wyposażeniu w mechanizm samoblokujący materiał zatrzymuje się w dowolnym miejscu. Dostępne kolory kaset i prowadnic (w zależności od koloru ramy okiennej): białe, brązowe, anoda oraz drewnopodobne (orzech, mahoń, złoty dąb, olcha). Kasety dostępne również w dowolnym kolorze z próbnika RAL. W kasetach mogą znaleźć się tkaniny całkowicie przepuszczające światło, przepuszczające trochę światła, całkiem zaciemniające oraz tkaniny dzień-noc.

ROLETY DZIEŃ - NOC

Stosujemy tu specjalny rodzaj tkanin stanowiący połączenie rolety z żaluzją. Pozwala to na dowolne dozowanie dopływu światła w dzień, a na noc na zaciemnienie okna. Montować taką roletę możemy do okna, np. w kasetce z prowadnicami, do ściany lub bezpośrednio do sufitu (te również mogą być montowane w kasecie lub na wieszakach). Kolory kaset do okna to: biały, brązowy, anoda, drewnopodobny, ciemny szary lub dowolny kolor z palety RAL.

ROLETY DACHOWE

Występują dwa rodzaje rolet dachowych. Pierwszy rodzaj to roleta "goła" na wałku - bez kasetki, wyposażona w mechanizm sprężynowy, umożliwiający stałe naprężenie tkaniny. Drugi rodzaj to roleta w kasetce z prowadnicami, podobna do zwykłej rolety w kasetce, jednak wyposażona w mechanizm sprężynowy, pozwalający na stałe naprężenie tkaniny. Dostępność kolorów kaset i prowadnic: białe, sosna, silver (anodowane aluminium) lub w dowolnym kolorze RAL.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Jest to najbardziej popularny typ rolet, pozwalający na zasłonięcie nawet bardzo dużych powierzchni. . Mogą być sterowane klasycznie za pomocą koralika, sprężynowo, lub napędem elektrycznym. W zależności od wielkości rolety stosujemy różną średnicę wałka. Rolety mają wmontowany hamulec, pozwalający na zatrzymanie ich w dowolnym miejscu. Dodatkowo mogą być wykończone ozdobną falbaną. Oprócz zwykłych rolet montowanych na wieszakach oferujemy również rolety w kasecie. Rolety są montowane do ściany lub do sufitu

ROLETY MINI

Bardzo podobna do rolety wolno wiszącej, od której różni się wielkością wałka i wieszaków. Montowana jest do okna lub do drzwi (w oknach PCV do listwy przyszybowej). Dodatkowo może być wyposażona w prowadzenie boczne na żyłce, co pozwala zintegrowanie z oknem, wskazane zwłaszcza przy oknach uchylnych. Taka roleta w każdej pozycji przylega do ramy okiennej. Może być również montowana bezinwazyjnie, dzięki użyciu specjalnych wieszaków. Zamiast żyłki mogą zostać zastosowane magnesy montowane na dole listwy przyszybowej.

STYLUX
Kaliny Jędrusik 5 (wejście od ulicy Powązkowskiej 13)
01-748 Warszawa

Pon - pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 13:00