509 980 527Zapraszamy: pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 13:00

Rolety zewnętrzne

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego aluminium wypełnianego pianką poliuretanową, dzięki czemu dobrze izolują ciepło, co powoduje mniejsze wychłodzenie mieszkania zimą , a latem chroni przed zbyt uporczywym nagrzaniem. Są dodatkowym elementem elewacji budynku. Mogą być stosowane do nowych oraz do istniejących już budynków. Stanowią dobrą izolację ciepła, wyciszają od zgiełku ulicy i zapewniają dodatkową ochronę otworu okiennego, podnosząc standard budynku. Bogata kolorystyka pozwala na dopasowanie rolet do koloru elewacji lub profili okiennych. Na indywidualne zamówienie można również polakierować na dowolne odcienie według palety RAL. Rolety mogą być obsługiwane ręcznie, elektrycznie, lub przy pomocy mechanizmu sprężynowego stosowanego głównie na otwory drzwiowe.

ROLETA ZEWNĘTRZNA STANDARD

Przeznaczona jest do budynków już istniejących. Montaż wykonywany jest na elewacji budynku, we wnęce otworu okiennego lub drzwiowego. Jest to najczęściej stosowany system.

ROLETA ZEWNĘTRZNA NAKŁADANA

Montowana jest na okna. Montaż to połączenie skrzynki rolety i prowadnic z ramą okna i osadzenie ich w otworze okiennym. Zaletą jest izolowana termicznie skrzynka, a okno z roletą tworzy jedną całość. Istnieje możliwość wykonania rolety w okleinie, lub zabudowanie rolety elewacją z obu stron lub od strony zewnętrznej.

ROLETA ZEWNĘTRZNA RKS

To roleta montowana w trakcie budowy budynku. Efektem dodatkowym jest tu niewidoczna skrzynka roletowa.

ROLETA ZEWNĘTRZNA W SKRZYNCE PODTYNKOWEJ

Stosowana jest w nowych budynkach, montowana przed oknem, w przygotowanej wnęce w nadprożu. Po otynkowanie skrzynka roletowa jest niewidoczna.

STYLUX
Kaliny Jędrusik 5 (wejście od ulicy Powązkowskiej 13)
01-748 Warszawa

Pon - pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 13:00